Kayseri Evden Evden Nakliyat

Tomarza  Evden Eve Nakliyat

Tomarza  Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bugüne Kayseri’de profesyonel, sigortalı ve garantili evden eve taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Profesyonel bir evden eve taşımacılık için daima profesyonel bir evden eve nakliyat firması tercih ediniz. İster şehir içi olsun ister şehirler arası, ev eşyalarınızın taşınırken güvenilir bir firma ile taşınması eşyalarınızın zarar görme olasılığını düşürür.

Evden eve taşımacılık prensiplerimiz

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde bizim için en önemlisi müşterimizin bir sonraki nakliyesinde farklı bir firmadan teklif almaya ihtiyaç duymaması, doğrudan bizi araması ve arkadaşlarına, eşine dostuna bizi tavsiye etmesidir.

Şirketimiz güncel teknolojileri yakından takip ederek nakliyat sektöründe hizmet çıtasını gün geçtikçe yükseltmektedir. Kendimize olan güven ve sunmuş olduğumuz hizmeti sağlayan tek şey siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Kayseri’de evden eve nakliyat firmaları dendiğinde Aydoğan Nakliyat’ın akla gelmesi tesadüf değil başarıdır. Evde eve taşımacılık dendiğinde ismimizin akla gelen ilk firma olmasından dolayı kendimizle övünüyoruz. Kayseri‘de evden eve nakliyat sektöründe 1988’den beri hizmet veren Aydoğan nakliyatın tek amacımı evden eve nakliyat hizmetlerinde güvenli taşımayı siz müşterilerimize yaşatmaktır. Kayseri’de 12 adet çelik kasalı araç ve işinde uzman 30 kişiden oluşan Profesyonel ekibimiz ile günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Her aracımızda bir ekip yer almakta olup her ekipte bir mobilyacımız yer almaktadır. Bu mobilyacımız büyük bir titizlikle demontaj ve montaj işlemlerini yapmaktadır.

Paketleme konusunda nelere dikkat edilmeli?

Nakliyat Öncesi Yapılması Gerekenler

2 çeşit evden eve nakliyat hizmeti vardır. bunlar:

1-) Standart Evden Eve Nakliyat : tarafımızdan telefon ile teklif alırken daima standar evden eve nakliyat için fiyat verilmektedir. Peki ama standart evden eve nakliyat nedir? Standart evden eve nakliyat demek müşterinin evinde yer alan kılık, kıyafet ve diğer ufak tefek eşyalarını ve dolap içlerini kolilemesi anlamına gelir. Müşterinin evinde kalan diğer kaba eşyalar (Koltuk, kanepe, dolap, tv ünitesi) çalışanlarımız tarafından sökülerek ambalajlanır.

2-) Toplamalı evden eve taşımacılık : toplamalı diye hitap edilen evden eve taşımacılık işlemlerini genelde evini kolilemek için vakti olmayan veya bu işlemlerin müşterilerimize sağlık açısından kendisine zararlı olabilecek durumlarda evde yer alan A dan Z’ye tüm eşyalar şirket çalışanlarımız tarafından kullanılmamış ambalajlama malzemesi kullanılarak paketlenmektedir.

Her ne kadar iki taşımacılık türü sigortalı olarak gerçekleştirilse de aralarında ortalama büyük fark oluşmakta.

Kayseri’de Evden eve nakliyat öncesi tercih edeceğiniz nakliyat firmasını mutlaka iyi araştırın. Tomarza nakliyat firmalarının içerisinde birçok belgesiz, korsan çalışan firma yer almakta olup bu firmalar ile yapılan taşımacılıklar genelde ucuz ve vasat olur.

Profesyonel bir taşımacılık için mutlaka kendinizde hesaplama yapınız. Örnek olarak 2+1 bir evin taşımacılığında en az 4 kişi hizmet etmektedir, bu 4 kişinin günlük yevmiyesini 100 liradan hesapladığımızda 400 lira sırf işçilik masrafı vardır. İşçilik masrafı dışında ortalama 100 liralık ambalajlama malzemesi kullanılır. Ayrıca nakliyat firmasının ortalama 60.000 TL lik bir aracı size bir günlüğüne tahsis ettiğini düşünecek olursanız ortalama 700 – 800 TL gibi bir fiyatı göz önünde bulundurmalısınız.

Peki ama size 400 veya 500 Liralık fiyat teklifinde bulunan firmalar bu işi nasıl yapıyor? Ucuz fiyat teklifinde bulunan korsan firmalar öncelikle vergi ödemedikleri gibi işinde uzman olmayan kişilere evden eve taşımacılık yaptırmak istemektedirler. Bir inşaat işçisinin yapacağı evden eve nakliyatın ne derece sağlıklı olabileceğini göz önünde bulundurmanız halinde tercihiniz belli olacaktır.

Tomarza evden eve taşımacılık hizmetleri için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Tomarza evden eve taşımacılık fiyatları hakkında daha fazla bilgi ve hizmet hakkında bilgi edinmek içinde bizleri arayabilirsiniz.

[ngg src=”galleries” display=”basic_thumbnail”]

Hızlı Arama