Kayseri Evden Evden Nakliyat

Pınarbaşı Evden Eve Nakliyat

Pınarbaşı Evden Eve Nakliyat hizmetini sunan firmamız ile uygun fiyata taşınmak artık çok daha kolay.

Pınarbaşı Evden Eve Nakliyat alanında verdiğimiz hizmetin her daim en iyi hizmet olmasını amaçlıyoruz. Piyasada bulunan çoğu firmanın aksine sizin eşyalarınıza sizden daha çok değer veriyoruz. Baştan sona hizmetlerimizden bahsetmek isteriz.

Pınarbaşı nakliyat hizmetlerimizin başında eşyalarınızı korumak bulunmaktadır.

Pınarbaşı Nakliyat

Pınarbaşı nakliyat; Taşınması gereken eşyalarınızın sökülmesi gerekiyorsa bizimle çalışan konusunda uzman arkadaşlarımız bu eşyalarınızı doğru şekilde sökerek işe başlarlar. Aydoğan Nakliyat firması geniş araç filosu ve eşya taşıma konusunda uzman kadrosu ile eşyalarınızı taşımadan önce evinize ekspertiz yapar ve eşyalarınızı tamamen gözden geçirir ve sizi memnun edecek fiyat verir. Daha sonra firmamız ile anlaşma yaparsanız sizin belirlediğiniz güne randevu oluşturan firmamız eşya taşıma gününde evinize gelen uzman ekibimiz ve mobilyacılarımız eşyaların söküm işlerini yapmaktadır.

Söküm işleri bittikten sonra A dan Z ye eşyalarınızı kırmızı hava baloncuklu patpatlarımız ile ambalaj yapmaktadır. Şuraya kısa bir not düşelim aklınızda bulunsun! (Bazı firmalar ile anlaşma yapığınızda eşyalarınızın ambalajlama şeklini kesinlikle sorun çünkü bir çok firma battaniyeler ile ambalaj yapmaktadır. Bu battaniye dediğimiz bez parçası şeyler  kiri pisliği içinde barındırır ve sizler için kıymetli olan eşyalarınızı mikrop yuvası yapar siz siz olun eşyalarınızı hele ki koltuk takımlarınızı sakın battaniyeler ile ambalaj yaptırmayın.) Nakliyat konusunda bu uyarılarımızı lütfen dikkate alın öyle nakliyat firmaları ile anlaşma yapın. Biz sizleri bu konuda rahatlatmak ve üzerinizden büyük bir yükü kaldırmak adına bütün araştırmaları yaptık ve firmamıza ekledik.

Sonrasında ister sökülmüş olsun işte sökülmemiş tüm taşınması gereken eşyalarınızı onlara uygun malzemeler ile sarılır. Bu sarma işlemi taşıma sırasında çok önemlidir. Yeterinde iyi ve doğru korunmamış eşyalar zarar görmektedir. Bundan dolayı firmamız eşyaların en doğru şekilde sarılmasını ve korunmasını sağlamaktadır. 

Aydoğan Evden Eve Nakliyat olarak sizden bir ricada bulunmak isteriz bizimle çalışmaya karar verdiğinizde eşyalarınız taşındıktan sonra lütfen yorumlar kısmına memnuniyetinizi belirtmeyi unutmayın yada tavsiyeleriniz varsa onu da çekinmeden belirtin. Bizler Nakliyat hizmeti sunarken her zaman Müşterilerimizin Memnuniyeti doğrultusunda hareket ediyoruz.

[ngg src=”galleries” display=”basic_thumbnail”]

Hızlı Arama