Kayseri Evden Evden Nakliyat

Kocasinan Evden Eve Nakliyat

Kocasinan Evden Eve Nakliyat hizmetini sunan müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutan firmamız Aydoğan Evden Eve Nakliyat sizlere Taşıma alanında ambalajlı, güvenilir ve sigortalı bir taşıma hizmeti vermektedir. 

Nakliyat konusunda aklınıza takılan ve taşıma alanında sürekli kafanızda soru işaretlerini ortadan kaldıran firmamız Aydoğan Evden Eve kuruluşu 2000 yılından bu itibaren Kayseri Kocasinan Evden Eve Nakliyat uzman kadrosu ve deneyimli personelleri ile 7/24 Asansörlü Nakliyat hizmeti vermektedir.

Kocasinan Evden Eve Nakliyat Alanında hizmet almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Firma yetkilerimiz ile iletişim kurmak olacak. Gerisini Firma yetkilerimiz halledecektir. Aydoğan Nakliyat firması geniş araç filosu ve eşya taşıma konusunda uzman kadrosu ile eşyalarınızı taşımadan önce evinize ekspertiz yapar ve eşyalarınızı tamamen gözden geçirir ve sizi memnun edecek fiyat verir.

Daha sonra firmamız ile anlaşma yaparsanız sizin belirlediğiniz güne randevu oluşturan firmamız eşya taşıma gününde evinize gelen uzman ekibimiz ve mobilyacılarımız eşyaların söküm işlerini yapmaktadır. Söküm işleri bittikten sonra A dan Z ye eşyalarınızı kırmızı hava baloncuklu patpatlarımız ile ambalaj yapmaktadır. Şuraya kısa bir not düşelim aklınızda bulunsun! (Bazı firmalar ile anlaşma yapığınızda eşyalarınızın ambalajlama şeklini kesinlikle sorun çünkü bir çok firma battaniyeler ile ambalaj yapmaktadır.

Bu battaniye dediğimiz bez parçası şeyler  kiri pisliği içinde barındırır ve sizler için kıymetli olan eşyalarınızı mikrop yuvası yapar siz siz olun eşyalarınızı hele ki koltuk takımlarınızı sakın battaniyeler ile ambalaj yaptırmayın.) Kaldığımız yerden devam edelim ambalaj işlemi bittikten sonra firma personellerimiz tarafından taşımaya hazır olan eşyalarınızı taşımaya başlarlar sizlerin isteği üzerine asansör kurulu yapılır eşyalarınız daha sağlıklı ve güvenli bir biçimde evden eve nakliyat için özel dizayn edilmiş araçlarımıza yüklemesi yapılır.

Dediğimiz gibi nakliyat konusunda sizlere her türlü imkanı sunan firmamız sizleri sıkıntılardan kurtararak güvenilir bir şekilde yeni evinize kurulu yapılarak teslim edilir. Güle güle oturun

[ngg src=”galleries” display=”basic_thumbnail”]

Hızlı Arama