Kayseri Evden Evden Nakliyat

 Kayseri evden eve taşımacılık

Kayseri evden eve taşımacılık-kayseri evden eve nakliyat

Kayseri evden eve taşımacılık  sektörünün öncü firmaları arasında yer alan   şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin üst düzey hizmet almanızı sağlamak amacıyla kaliteli eleman kadrosu ve uzun yılların verdiği iş tecrübesiyle kaliteli hizmetin  merkezi konumuna siz değerli müşterilerimizin sayesinde ulaşmış bulunuyoruz.  Evden eve nakliyat zor ve yorucu bir işlemdir.

Biz evden eve nakliyat şirketi olarak bunun zorluğunu en aza indiriyoruz.  Bunun için yoğun müşterilerimiz için geliştirdiğimiz anahtar teslim evden eve taşımacılık sistemi hem yoğun çalışan ve ya başka sebeplerden dolayı evini toplayamayan  müşterilerimizin yardımcı olmak amacıyla  geliştirdiğimiz anahtar teslim evden eve nakliyat şöyle işliyor.

öncelikle bizle  telefonla iletişime geçtiğiniz zaman firmamıza anahtar teslim taşıma  işlemi istiyorum diye söylerseniz biz size öncelikle müsait bir zaman içinde eşyanıza bakmak için tarih isteriz eksper gelip eşya durumunu inceledikten sonra eşya durumuna göre koli ve hurç sayısı belirlenir firma yetkilimiz tarafından ve bir fiyat çıkartılır. fiyatta mutabık kalınırsa taşınma tarihi  netleşir ve biz eşya durumuna göre eleman sayımızı ayarladıktan sonra istediğiniz tarih ve saatte taşınma işleminizi gerçekleşir sizin sadece özel eşyalarınızı alıp evin  anahtarını elemanlarımıza teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Kayseri asansörlü taşımacılık

 

Kayseri evden eve taşımacılık-kayseri evden eve nakliyat-kayseri evden eve nakliyat

Mutfak eşyanızı öncelikle özel kolilere konulmadan önce gazete ile sarılıp  korunaklı hale getirilir.  kitaplarınız aynı şekilde özenli bir şekilde kolilere yerleştirilir. Yatak odasındaki elbiseleriniz için ise getirdiğimiz hurçlara düzenli yerleştirilmesi yapılır tabi hurçlara konulunca kırışan veya sığmayan eşyalarınız için uzun boylu kutularımızda mevcuttur. Beyaz eşyalarınızın söküm takım işlemleri ve dolapların monte de monte işlemleri kalifiyeli ve uzun yıllar mobilya sektöründe çalışmış ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Evin yükleme işlemi bittikten sonra diğer tarafa geçilir aynı şekilde siz değerli müşterilerimizin eşyaların kurulmasını istediğiniz yerlere kurulumlar yapılır. Kayseri asansörlü taşımacılık  sektörüne kazandırdığımız anahtar teslim ev taşıma sayesinde müşterilerimizden önemli ve olumlu dönüşler aldık. Bu sayede hem görev gereği şehir dışında olan memur arkadaşlar hem de yoğun işgücü sebebiyle ev toplama fırsatı bulamayan veya sağlık sorunlarından dolayı evini toparlamakta zorluk çeken müşterilerimiz için anahtar teslim evden eve nakliyat tam istedikleri hizmet modeli bir telefon kadar uzağınızdayız Aydoğan evden eve nakliyat

Evden eve taşımacılık

Kayseri evden eve taşımacılık fiyatları-kayseri evden eve nakliyat
Kayseri evden eve taşımacılık fiyatları-kayseri evden eve nakliyat

Evden eve taşımacılık şehirler arası evden eve taşımacılık  genellikle köyden kente göçün olduğu yıllarda gelişmeye başlayan evden eve taşımacılık sektörü günümüzde daha profesyonel bir biçimde yapılmakta  hem Türkiye nüfusu  içinde memur sayısının artmasıyla beraber evden eve taşımacılık yoğunluğu artan bir sektör olmuştur.

Evden eve taşıma  işlemi şehirler arası taşıma işlemi daha hassasiyetle yapılması gereken bir işlem haline gelmektedir.  Aydoğan evden eve nakliyat olarak şehir dışı taşınma konusunda izlenmesi gereken yolları sizlerle paylaşacağız. Telefonla görüştüğünüz evden eve nakliyat şirketiyle mutlaka eşyalarınıza bakması için eksper hizmetinde bulununuz eğer şirkete eşya durumunuzu telefondan tarif ederseniz yanlış anlaşılmalar olabilir eşyanızı eksik sayabilirsiniz veya notu alan görevli arkadaş eşyayı eksik not alabilir ve eşya taşınma günü geldiğinde eşyalarınızın araca sığmama durumu veya şirketin eşyalarınız durumunu çok bulup fiyat yükseltme yoluna gidebilirler. bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için mutlaka eksper talebinde bulunun.

Diğer önemli bir konu  ise evden eve nakliyat sözleşmesi buda eşyalarınızın herhangi bir hasar sonucu oluşabilecek olumsuz durum karşısında elinizde bir savunma argümanı bulunur eşyalarınızın güvenliği için eşya sigortası veya sözleşmesi mutlaka şirketten isteyin

 

 

   Şehirlerarası evden eve taşımacılık-kayseri evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve taşımacılık-kayseri evden eve nakliyat

 

Şehirlerarası evden eve taşımacılık  kayseri merkezli Aydogan evden eve nakliyat Türkiye’nin 81 iline evden eve taşıma hizmeti sağlıyor.  Evden eve nakliyat alanında 2002 yılında kayseri Melikgazi ilçesinde  hizmete başlayan  nakliyat şirketimiz kurulduğu günden beri hem şehir içi nakliyat hem de şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Slogan gibi kullandığımız sizin eşyanız bizim eşyamız mottosuyla hareket eden firmamız evden eve nakliyat sektörünün öncülerinden olmayı başarmıştır.  Tabi günümüzde söz uçar yazı kalır bunun için eşyalarınızın sigortası ve sözleşmemizi kesinlikle yaparız. Buda hem bizim hem de müşterimizin  gözünün arkada kalmaması için   sözleşme ve yol sigortası kesinlikle yapılması gereken zorunlu bir durumdur.

Kayseri evden eve taşımacılık firmaları

Kayseri evden eve taşımacılık firmaları-kayseri evden eve nakliyat-kayseri evden eve nakliyat

Kayseri evden eve taşımacılık firmaları arasında yer alan kayseri Aydoğan nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize uygun kaliteli evden eve taşıma hizmeti sunuyoruz. Bazı korsan firmaların gelip eşyalarınıza hasar vermesine izin vermeyin bu yüzden kaliteli hizmet veren firmalarla anlaşma sağlayın 2. pazarlık firma prensibi olarak tasnif etmediğimiz bir olaydır. Kesinlikle bu durumlarla karşılamamak için eksper hizmeti alın Aydoğan evden eve nakliyatta eksper hizmeti üçretsiz

Kayseri evden eve taşımacılık fiyatları

Kayseri evden eve taşımacılık fiyatları
Kayseri evden eve taşımacılık fiyatları

Kayseri evden eve taşımacılık fiyatları eşyanın yoğunluğuna göre 2 ev arası mesafe ve kat durumuna göre değişiklik gösterir. ev taşıma fiyatlarını değerlendirirken firmanın vereceği hizmet konusunda detaylı bir görüşme yapınız. Kesinlikle taşıma sırasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamak için evden eve nakliyat sözleşmesi yapmanızı öneririz 

sözümüz senettir büyük firmayız herkes bizi tanır gibi aldatıcı sözlere kanmayın kesinlikle evden eve nakliyat sözleşmesi yapın söz uçar yazı kalır

Hızlı Arama