Kayseri Evden Evden Nakliyat

Hakkımızda

Hakkımızda Nakliyat sektörünün öncüleri arasında yer alan Aydoğan nakliyat, evden eve nakliye alanındaki donanımını geliştirerek her geçen gün daha kaliteli bir nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerini Ulaştırma Bakanlığından verilmiş olan K3 yetki belgesi, lisanslı ev & ofis taşımacılığı belgesi ve tescillenmiş olan markası ile hizmet sunmakta olan firmamız, her türlü nakliyat işleminizi üst düzey bir özen ile gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin bize duymuş olduğu güveni perçinleyerek yoluna devam etmektedir. İşletmemize ait belgelere buradan ulaşabilirsiniz. Kuruluşumuzun ilk günlerden bu yana yer aldığımız alandaki gelişmelerin her birini takip ederek hizmet alanımızı genişleterek Kayseri’ye ve Türkiye’nin diğer illerine, şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunabilmemiz mümkün olmuştur.

Misyonumuz

Firmamız oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Kayseri nakliyat hizmetleri arasında Kayseri evden eve nakliyat alanının dışında, okul taşıma, ofis ve işyeri taşıma, hastane taşıma, dershane taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma, mağaza taşıma, banka taşıma, sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Tüm bu alanlarda sunmuş olduğumuz nakliye hizmeti, alana özel donanım seçenekleri ile gerçekleştirilir.

Hakkımızda Tüm hizmetlerimizde, yapılan işleme göre ambalajlama malzemeleri ve uygun kapasiteli ve uygun özellikteki nakliyat araçları tercih edilir. Kayseri şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmetimiz, özel nakliyat araçlarımız ile yapılır. Uygun fiyat ve kaliteli iş yapmayı prensip edinen firmamızdan her konuda destek ve bilgi almak için müşteri temsilcilerimize günün her saati ulaşabilirsiniz. Kayseri evden eve nakliyat filomuz, firmamızın araçları olup, araçlarımızın iç kısmı mobilya kaplamadır. Araçlarımızın her biri kapalı kasa olarak temin edilmiştir.

Vizyonnumuz

Firmamız nakliye alanında yer alan ve almaya devam eden tüm gelişme, teknolojik sistem ve yeni hizmetleri gecikmeden bünyesine katar, hizmet verdiği yıllar boyunca müşterilerine en kaliteli nakliyat deneyimini yaşatmayı hedeflemektedir. En iyi Kayseri evden eve nakliyat firması olup, diğer nakliyat firmaları içinde hızla yükselerek en tercih edilir konuma gelmeyi, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat sektörünün en iyisi olmayı amaçlamaktadır.

          hakkımızda                                               Kayseri ev taşıma şirketi                                              Kayseri ev taşıma şirketi

Hızlı Arama