Kayseri Evden Evden Nakliyat

Evden Eve Kayseri alanında siz değerli müşterilere  hizmet sunan Kayseri Aydoğan evden eve nakliyat şirketi olarak uzun yıllardır evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir.  2002 yılından beri siz değerli müşterilerimize  üst düzey hizmet sunan Aydoğan evden eve  nakliyat aynı azim heyecanla  hizmetini sürdürüyor. Kayseri‘de Nakliyat sektörünün eksik yönleri çok iyi analiz eden firmamız yükselen bir değer olarak kayseri evden eve sektörünün  ileri gelen firmalarında  biri olarak yerini almıştır.  Şimdi gelelim evden eve  nakliyatın  zaaf ve eksik yönlerine tabi ki her firmanın iyi ve kötü yönleri vardır. Şimdi siz değerli müşterilerimize şöyle anlatalım elimize 2 firma alalım bir  A firması olsun diğeri B firması olsun. 

A firması gelip eksper yapar B firması gerek  yok der tabi ilk fark burada ortaya çıkar. Fiyatta anlaştıktan sonra taşınma günü gelir eksper yapmayan b firması eşyanızın fazla çıkığını öne sürerek   sizden ek ücret talebinde bulunur. buda  ucuz diye anlaştığınız b firmasının daha fazla ücret talep etmesi sonucu sizin cebinizden çıkan paranın çok fazla olmasına sebep verir.  örneklerimize devem edecek olursak  eşyanın paketleme işleminde uygun fiyat aldığınız firma buna pek önem göstereceğini zannetmiyorum çünkü fiyat artışı verilen hizmetle doğru orantılıdır.  düşük fiyat diye anlaştığınız B firması işi ucuz diye malzemeden kaçma olasılığı yüksektir. buda eşyanızın taşınma sırasında zarar görmesine sebebiyet verebilir. Tabi ki  bunlar saydığımız olumsuzluklardan bir kaçı ucuz işçi  çalıştırmak, işi komisyon üzeri başka firmalara devretmek bu gibi olumsuz örneklerden yüzlerce verebiliriz.

Naçizane Önerilerimiz

1: Mutlaka anlaştığınız firmadan eksper talebinden bulunun

2: Anlaştığınız firma ile yazılı belge veya sözleşme bulundurun

3: Firmanın geçmiş referanslarını iyice inceleyin yorumlarını okuyun

4:Eşyanızı teslim aldıktan sonra genel bir kontrol yapmayı unutmayın

NOT: TAŞINDIĞINIZ FİRMADAN MEMNUN KALDIYZANIZ MUTLAKA YORUMDA BULUNUN ÇUNKU SİZİN GİBİ TAŞINMAK İSTEYEN İNSANLARA REFERANS OLABİLİRSİNIZ FİRMANIN EKSİK VE YA İYİ YÖNLERİNİ

YAZINIZ.

Tabi ki evden eve nakliyat sektörünün öncü firmalarından Kayseri Aydoğan nakliyatı tercih ederseniz seviniriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Arama